SKPonúkame Vám kvalitné vstavané skrine a šatníky na mieru podľa Vašich potrieb a individuálnych predstáv. Maximálne využitie a sprehľadnenie úložných priestorov v predsieňach, spálňach, šatniach, chodbách, šikminách a minimalizácia kusov nábytku.

vyhodaCena

Bežný meter vstavanej skrine od 165 €. V cene je zahrnuté zameranie, výroba, dovoz a montáž.

vyhoda

Montáž skrine

Nevyžaduje si manuálny zásah do interiéru, ako je to pri montáži vstavanej skrine roštového systému.

vyhoda

Doba dodania

Podľa dohody so zákazníkom - od 3. - 28. pracovných dní od objednávky nábytku.

vyhoda

Skrine sú samonosné

Obsahujú plné boky, plné dná, sokel, chrbát, kvalitné hliníkové kovanie a ložiskový posuvný systém!!! Nie roštový systém!!! Čo zaručuje vysokú stabilitu a pevnosť skrine. Veľmi dôležité je, že v takto kvalitne prevedenej skrini, sa Vaše oblečenie neznehodnocuje prášením do skrine, odieraním o stenu a vlhnutím.

vyhoda

Výplň dverí 

Ako výplň dverí ponúkame kombináciu rôznych pohľadovo atraktívnych materiálov - zrkadlá, lakované a pieskované sklá, lacobel. Môžete si vybrať z rôznych tvarov, rozmerov, materiálov, farebných dekorov a dizajnových prevedení vstavaných skríň tak, aby sa skriňa stala súčasťou Vášho interiéru.

vyhoda

ABS hrana

Termoplast vyrábaný v rôznych dekoroch, šírkach a hrúbkach. Hrany jednotlivých dielcov nábytku sú ohranované touto veľmi kvalitnou ABS páskou, ktorá má dlhú životnosť, je nárazu vzdorná, neodliepa a nevytrháva sa ani po rokoch používania! Hranovanie dielcov ponúkame v najvyššej kvalite dostupnej na trhu. ABS hrana sa lepí strojom za tepla. Kvalitná ABS hrana zaručí  funkčnosť, modernejší dizajn, ale aj dlhšiu životnosť nábytku.

Kvalitná samonosná vstavaná skriňa sa skladá z nasledujúcich súčastí, ktoré spolu tvoria účelový, funkčný a estetický celok:

  • vnútorné vybavenie vstavanej skrine - policový systém, vešanie, zásuvky, drôtený systém
  • dvere s kvalitným ložiskovým posuvným systémom
  • posuvný systém tvoria vodiace koľaje, v ktorých sa pohybujú ložiskové mechanizmy upevnené na rám dverí
  • dvere sa skladajú z výplne – plošného materiálu (prípadne z kombinácie viacerých materiálov t.j. zrkadlá, sklá lacobel, hliníkové H profily), ktorý je osadený do spomínaného rámu
  • všetky nepriehľadné sklá a zrkadlá štandardne dodávame opatrené bezpečnostnou fóliou. Je nalepená z rubovej strany a v prípade rozbitia zabráni rozsypaniu črepov a poraneniu
  • neoddeliteľnou súčasťou samonosnej vstavanej skrine je korpus t.j. plné boky i plné dná skrine
  • chrbát zaručí celkovú pevnosť skrine
  • farebné dekóry laminátu si môžete vybrať z ponuky dodávateľa EGGER