SKPonúkame Vám kvalitné vstavané skrine a šatníky na mieru podľa Vašich potrieb a individuálnych predstáv. Maximálne využitie a sprehľadnenie úložných priestorov v predsieňach, spálňach, šatniach, chodbách, šikminách a minimalizácia kusov nábytku.

vyhodaCena

Výpočet cenovej ponuky sa snažíme zaslať, čo najrýchlejšie po špecifikácii potrebných rozmerov a údajov. Cenovú ponuku Vám vieme vypočítať na počkanie telefonicky!

vyhoda

Montáž skrine

Nevyžaduje si manuálny zásah do interiéru, ako je to pri montáži vstavanej skrine roštového systému.

vyhoda

Doba dodania

Podľa dohody so zákazníkom - od 3. - 28. pracovných dní od objednávky nábytku.

vyhoda

Skrine sú samonosné

Obsahujú plné boky, plné dná, sokel, chrbát, kvalitné hliníkové kovanie a ložiskový posuvný systém!!! Nie roštový systém!!! Čo zaručuje vysokú stabilitu a pevnosť skrine. Veľmi dôležité je, že v takto kvalitne prevedenej skrini, sa Vaše oblečenie neznehodnocuje prášením do skrine, odieraním o stenu a vlhnutím.

vyhoda

Výplň dverí 

Ako výplň dverí ponúkame kombináciu rôznych pohľadovo atraktívnych materiálov - zrkadlá, lakované a pieskované sklá, lacobel. Môžete si vybrať z rôznych tvarov, rozmerov, materiálov, farebných dekorov a dizajnových prevedení vstavaných skríň tak, aby sa skriňa stala súčasťou Vášho interiéru.

vyhoda

ABS hrana

Termoplast vyrábaný v rôznych dekoroch, šírkach a hrúbkach. Hrany jednotlivých dielcov nábytku sú ohranované touto veľmi kvalitnou ABS páskou, ktorá má dlhú životnosť, je nárazu vzdorná, neodliepa a nevytrháva sa ani po rokoch používania! Hranovanie dielcov ponúkame v najvyššej kvalite dostupnej na trhu. ABS hrana sa lepí strojom za tepla. Kvalitná ABS hrana zaručí  funkčnosť, modernejší dizajn, ale aj dlhšiu životnosť nábytku.

Kvalitná samonosná vstavaná skriňa sa skladá z nasledujúcich súčastí, ktoré spolu tvoria účelový, funkčný a estetický celok:

  • vnútorné vybavenie vstavanej skrine - policový systém, vešanie, zásuvky, drôtený systém
  • dvere s kvalitným ložiskovým posuvným systémom
  • posuvný systém tvoria vodiace koľaje, v ktorých sa pohybujú ložiskové mechanizmy upevnené na rám dverí
  • dvere sa skladajú z výplne – plošného materiálu (prípadne z kombinácie viacerých materiálov t.j. zrkadlá, sklá lacobel, hliníkové H profily), ktorý je osadený do spomínaného rámu
  • všetky nepriehľadné sklá a zrkadlá štandardne dodávame opatrené bezpečnostnou fóliou. Je nalepená z rubovej strany a v prípade rozbitia zabráni rozsypaniu črepov a poraneniu
  • neoddeliteľnou súčasťou samonosnej vstavanej skrine je korpus t.j. plné boky i plné dná skrine
  • chrbát zaručí celkovú pevnosť skrine
  • farebné dekóry laminátu si môžete vybrať z ponuky dodávateľa EGGER