Milí zákazníci, chceme vám poďakovať za pozitívne hodnotenia našej práce na stránke azet.sk. Všetkým veľmi pekne ďakujeme! Pekný deň praje tím NG :)

Moderné technológie umožňujú vyrábať dosky s natoľko reálnym vzhľadom a štruktúrou, že je DTD už len ťažko rozpoznateľné od masívu.

Akrylonitrilbutadiénstyrén (skratka ABS) - termoplast vyrábaný v rôznych dekoroch, šírkach a hrúbkach. Hrany jednotlivých dielcov nábytku sú ohranované touto veľmi kvalitnou ABS páskou, ktorá má dlhú životnosť, je nárazu vzdorná, neodliepa a nevytrháva sa ani po rokoch používania!

Neviete sa rozhodnúť, aký materiál použiť na posuvných dverách vstavanej skrine? Prinášame zaujímavé riešenie použitím hliníkových predelov v kombinácii s laminom, lacobelu a zrkadla.

V podkroví alebo veľmi malom byte býva hlavolamom a zároveň aj výzvou vymyslieť vhodný úložný priestor, ktorý využije každý centimeter miesta v takomto netypickom interiéri. Verte, je to výzva aj pre nás! Predstavujeme vám niekoľko tipov, ako sa to dá riešiť.

Šedá farba neutralizuje emócie a má celkovo upokojujúci účinok ...

Venujeme sa tiež výrobe kancelárskeho nábytku - t.j. výroba, dovoz a montáž písacích stolov, boxov, regálov, políc a skríň. Veľký výber farebných dekórov a dizajnových prevedení.

Šatník - samostatná miestnosť, alebo jej oddelená časť, do ktorej sa dá vstúpiť, najčastejšie oddelená posuvnými dverami.

Lacobel - nepriesvitné sklo s lakovaným povrchom, ktoré ponúka širokú škálu odtieňov. Je jedným z najmodernejších riešení v nábytkárskom priemysle.

Táto komoda s odnímateľným prebaľovacím pultom uľahčí život nejednej mamičke! Všetko pekne po ruke a žiadne krčenie.