EXTRA PONUKA

materasso

NEZÁVÄZNÁ PONUKA

Zašlite nám náčrt a my vám vypracujeme ponuku.

 

TEL: 0915 913 457

 

RUČÍME ZA NAŠU PRÁCU

zaruka-kvality

facebook velka ikona

MDF, DTD, Lamino, LTD-L - máte v tom jasno?

DTD.png abs.jpg egger.gif lamino.jpg mdf.jpg

Názov MDF -  vyrába sa z drevných vlákien (predovšetkým smrekových) spájaných syntetickým lepidlom, za použitia teploty a tlaku. Hladký povrch (upravený brúsením), pevné hrany, homogénnosť a výborná opracovateľnosť patrí k výborným vlastnostiam tohto výrobku. 

DTD doska - Trojvrstvové obojstranne brúsené drevotrieskové dosky – surové, vhodné na lamináciu, kašírovanie a dýhovanie. Využívajú sa v nábytkárskom priemysle a pri tvorbe interiérov.

LTD-L = lamino - ide o drevotrieskovú dosku, ktorá je povrchovo dokončená fóliou, čo je vlastne papier namočený v melamínovej živici. Vyrába sa v mnohých farebných prevedeniach a stupňoch lesku, vrátane dezénu dreva.

Moderné technológie umožňujú vyrábať dosky s natoľko reálnym vzhľadom a štruktúrou, že je LTD už len ťažko rozpoznateľné od masívu. Bočné plochy dosiek bývajú dokončené melamínovou alebo ABS hranou, ktoré chránia dosky pred mechanickým poškodením a prienikom vlhkosti do materiálu. Lamino je veľmi jednoduché na údržbu. Nečistoty stačí utrieť suchou alebo mierne navlhčenou handričkou a na odolnejšie škvrny je možné použiť malé množstvo saponátu. Pri čistení používajte minimum vody, pretože vlhkosť môže materiál nenávratne poškodiť. Preto tiež nábytok po mokrom čistení utrite do sucha.

Farebné dekóry laminátu si môžete vybrať zo širokej ponuky dodávateľa EGGER.

NAŠE AKCIE

Využite našu aktuálnu akciu! Zhotovíme Vám  kvalitné vstavané skrine na mieru za skvelé ceny!                                                    bm od 160,- €

Ponúkame možnosť výpočtu nezáväznej cenovej ponuky telefonicky:

 

0915 913 457

 

 

 

Naša ponuka

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. kótovaný náčrt akéhokoľvek nábytku, alebo vypracovanú cenovú ponuku od konkurenčnej spoločnosti spolu s grafickým návrhom a my vám vypracujeme protiponuku s nižšou cenou.

KONTAKTUJTE NÁS

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

+421 915 913 457
+421 917 346 632

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby